BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 7696222
nr 769 6222
Kandelaber
kristall, sent 1800-tal, höjd: 75, (små nagg)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 17:34:56
6/8 16:03:56
1.500 kr
6/8 16:13:15
Halvkristall